Hakkımızda


Yüzey işlem alanında faaliyet gösteren firmamız, Kapsan Yüzey İşlem Kimya San. ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 45 yıldır sektörde faaliyet göstermektedir. 
 
Sektörel faaliyetlerini sürdüren firmamız, geçmiş yıllarda yüzey işlem kimyasallarının Türkiye distribütörlüğünü yapmış olup tecrübelerini, alanında hizmet veren firmalarla paylaşmıştır. 
 
Firmamız mevcut durumda devam eden distribütörlükleri ile birlikte Alkali Çinko Kaplama, Alkali Çinko Nikel Kaplama ve Zinc Flake Kaplama ( Çinko Lamelli Kaplamalar ) ana iştikal konuları olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 
 
Firmamız, Gebze Güzeller OSB yerleşkesinde hizmet vermektedir. 
 
Yüzey işlem faaliyetlerinin, gelişen ve değişen otomotiv, makina ve muhtelif  sektörlerin en kritik prosesleri arasında yer alması ve çevresel anlamda da yüksek güvenlik ve güvenilirlik gerektiren iştikal konumuz hassasiyetini sürdürmektedir. 
 
Teknolojinin sürekli iyileştirilmesi kavramı ile sektörümüzdeki hizmet yelpazesinin genişlemesi, uygunluk kriterlerinin kontrol parametrelerinin yansımaları ile yakından değerlendirilmektedir. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız ile daima bütün olarak ilerleyen ve gelişimini sürdüren firmamız proje bazlı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Güçlü ekibi ve iş ortakları ile gelişim sürecini ve faaliyetlerini sürdüren firmamızın iş politikaları belirlenmiş olup hedeflerine doğru ve emin adımlar ile ölçülebilir sistemler üzerinden ilerlemektedir.